Ogłoszenie

Ja się spodziewałem, że na to forum będzie zaglądać minimum 10 osób. A tu 4 osoby i jedyne poruszane tematy? Skojarzenia (swoją drogą, że są skrzywione) i Dowcipy (o tematyce jak skojarzenia) Nie lepiej by było pozakładać tematy na wyniki zadań z matmy. Albo z fizy? Myślę, że mógłbym się zabrać za umieszczanie tych dwóch na forum, ale potrzeba więcej ludzi zaglądających na to forum! W sumie to może zrobię nowe forum...

#1 2007-12-04 21:24:59

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

No więc tak... poszukałem różnych śmiesznych rzeczy (dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia itp.) i będę wrzucał małymi seryjkami. Mam nadzieje że wy też czegoś poszukacie i powrzucacie na forum.

1 seryjka na początek:

Stoi dwóch górali po dwóch brzegach Dunajca. Jeden krzyczy do drugiego:
- Głęboka?!
A że było słabo słychać, bo szum wody i w ogóle, drugi się drze:
- To nie Oka, to Dunajec!
Tamten wchodzi i po chwili wpada po szyję i porywa go nurt wody. Jakimś cudem się ratuje, przepływa na drugi brzeg, podchodzi do tamtego:
- Ja ci kurde dam do jajec

Przychodzi Jasiu do szkoły z opuchniętą twarzą. Pani się pyta:
- Co się stało?!
- O...
- Co o...
- Osa...
- Co osa?
- Ugryzła mnie.
- A dlaczego masz taką opuchniętą twarz?
- Tata ją zabił łopatą.

Przysłowia:
Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje.

Jak dwoje babka ważyła.

W marcu jak w kierpcu.

Kto pod kim dołki kopie temu Salomon nie naleje

Nie wkładaj palca, gdzie tobie nie miło.

Kto rano wstaje ten leje jak wół do karety.

Co ma baba do anteny, jak dziad też ma skarpety.

Wiem że niektóre są słabe, ale mi sie bardziej szukać nie chciało

Ostatnio edytowany przez Wąsu (2007-12-04 21:33:06)

Offline

 

#2 2007-12-06 16:59:48

judka

Użytkownik

Call me!
Skąd: Golczowice
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

Też coś mam, ale najlepsze to to nie jest...

Rodzina masochistów je obiad. W pewnym momencie ojciec mówi:
- To ja sobie jeszcze dołożę...

Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem.
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuje się w dzieciach.
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji:
- To gdzie zaczniemy?
- No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonale efekty osiąga się na dywanie w salonie. Naprawdę można się wyluzować.
"Dywan w salonie." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, ze mnie i Harry"emu nic nie wychodziło."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu.
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, ze rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania.
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia.
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy.
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie. Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji. TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt.
- Sprzęt? - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu. khem.. sprzęt..?
- Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal.
No cóż, jestem gotów, rozstawie tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć te armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić.
Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera, ZEMDLAŁA!!!!

psor sprawdza obecnosc. w tym czasie wchodz spozniona studentka.po sprawdzeniu obecnosci psor pyta sie:
-czy macie jakies pytania?
spozniona uczennica wyrywa sie i mowi:
- bo, bo ja chcialam powiedziec, ze doszlam.
(w klasie smiech)
psor:
-no, kazdy moze dojsc...

Mijają się dwaj znajomi na ulicy.
-Cześć Franek, gdzie pędzisz?
-Na strychu, a ty?

Mam serce na dłoni...........
Kuba Rozpruwacz

to narazie tyle XD


Czymże w końcu jest życie jak nie wiecznym sztormem, który zgarnia wszystko, co nam na chwilę dane, i zostawia na brzegu tylko nagie i poszarpane szczątki?
http://www.anemora.com/werenall/

Offline

 

#3 2007-12-06 17:10:14

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

ten 2 jest za******y jak ***** ****. Moje klimaty ;] no i teraz kilka ode mnieL



- Cześć stary. Słyszałem, że w końcu masz dziewczynę,
- No mam,
- No i jaka jest w łóżku? Dobra czy zła?
- No nie wiem, jedni mówią, że dobra inni zaś, że kiepska......


Spotykają się dwie przyjaciółki.
- Wiesz, mój Krzysiek jest impotentem.
- Nie wiedziałaś tego przed ślubem?
- Mówił że ma jakąś nieruchomość, ale myślałam że chodzi o domek nad jeziorem.

Bawią się w piaskownicy dziewczynka i chłopczyk.Chłopczyk zaczyna rozmowę:
-Ja mam siusiaka a ty nie masz!
Dziewczynka na to:
-Dobrze ale jak będę dorosła to będę miała siusiaków ile będę chciała!!

Spotyka się dwóch kumpli.
- Kto Ci podbił oko?
- Żona kurczakiem.
- Jak to?
- No otworzyła lodówkę, schyliła się po kurczaka a ja ją wtedy od tyłu. A ona odwróciła się i mnie walnęła tym kurczakiem.
- To ona nie lubi od tyłu?
- Lubi, ale nie w TESCO.

no teraz innych kolej

Ostatnio edytowany przez Wąsu (2007-12-06 21:19:17)

Offline

 

#4 2007-12-09 12:44:40

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

buahahaha Judyta ten tekst o fotografie jest naprawde dobry... ale mozna bylo sie domyslic kto to dodal... ty i Wąsu.... no hmmm musicie sie niezle dogadywac... takie same dwa zbole

Offline

 

#5 2007-12-09 12:55:37

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

jakie tam zbole?? Zaraz poszukam nowych kawałów

Offline

 

#6 2007-12-09 13:00:20

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

no a moze nie??!! XD heh wogole zatsanawiam sie czy nie jestes gorszym zbokiem niz judyta, ale od niej chyba gorszych nie ma...

Offline

 

#7 2007-12-09 13:16:06

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

oj możesz sie zdziwić xD

Offline

 

#8 2007-12-09 20:13:20

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

no nie wiem... jeszcze nie spotkalam gorszego zboczenca od judyty....   jej kazde sllowo nawet w najnormalniejszym zdaniu kojazy sie z jednym Mozna to zaobserwowac np. na lekcjach... te niekontrolowane ataki smiechu

Offline

 

#9 2007-12-09 20:39:42

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

a mi sie prawie każde słowo kojarzy z tymi tematami. Aha i też mam niekontrolowane ale nie ataki śmiechu i nie na lekcjach.. i nie to co sobie niektórzy mogą pomyśleć

Ostatnio edytowany przez Wąsu (2007-12-09 20:41:16)

Offline

 

#10 2007-12-11 17:55:34

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

hmm w takim razie jakie niekontrolowane ataki?

Offline

 

#11 2007-12-21 23:04:28

judka

Użytkownik

Call me!
Skąd: Golczowice
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

o matko, wąsu, nie rzucaj takich tekstów...mam za duzo skojarzeń

ach, postanowiłam wrzucic jeszcze trochę zboczonych kawałów:
Matka miała trzy córki i, ponieważ była wścibska,
za każdym razem na ślubie prosiła każdą z nich,
żeby napisała do niej o życiu płciowym.
Pierwsza z córek napisała list zaraz na drugi dzień po ślubie.
W liście było tylko jedno słowo: "Nescafe".
Zdziwiona matka w końcu znalazła reklamę w gazecie:
"Nescafe - satysfakcja do ostatniej kropli.".
I była szczęśliwa, że córka tak wspaniale trafiła.
Druga z córek napisała dopiero tydzień po ślubie.
W liście było słowo: "Marlboro".
Matka nauczona doświadczeniem poszukała reklamy w gazetach.
Znalazła zdanie: "Marlboro - Extra Long, King Size".
I znowu była szczęśliwa.
Trzecia córka napisała dopiero po czterech tygodniach.
W liście było napisane: "British Airways".
Matka przeglądała gazety nie mogąc się doczekać poznania prawdziwej treści listu,
aż w końcu znalazła. W reklamie było napisane:
"British Airways - trzy razy dziennie, siedem dni w tygodniu, w obie strony.

Siedzą sobie 3 starsze panie na werandzie. Jedna z nich jest przygłuchawa. Pierwsza mówi:
- Za moich czasów, za 5 centów można było kupić taaakiego ogórka (I tu gestem pokazała od łokcia do końca palców)
Druga mówi:
- Tak, masz rację, pamiętam i taakie 2 cebule po 3 centymetry każda (tu dłonie splotła w ogromną kule)
Trzecia, ta głuchawa wreszcie zabiera głos i mówi:
- Nie mogę dosłyszeć o czym rozmawiacie, ale pamiętam chłopaka, o którym mowa...

W przedziale pociągu jadą: dziewczyna, chłopak oraz ksiądz i skracają sobie podróż rozwiązywaniem krzyżówek. Jedną gazetę trzyma ksiądz, a drugą - taką samą - dziewczyna. W pewnej chwili dziewczyna pyta chłopca:
- Czy wiesz co to jest: "część ciała kobiety" na pięć liter, pierwsza "P" i ostatnia "A"?
- Pięta - odpowiada chłopak
Ksiądz, czerwieniąc się:
- Czy ktoś z państwa ma gumkę do ścierania?

Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent a że byli ze sobą dopiero od niedawna po dokładnym zastanowieniu postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej poszedł do sklepu i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast w tym samym czasie kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspendient zamienił te dwa zakupy tak że siostra dostała rękawiczki a ukochana majtki. Bez sprawdzania co jest gdzie wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujacy list:
Kochanie ten prezent wybrałem dla Ciebie własnie taki ponieważ zauważyłem że nie nosisz żadnych kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla Twojej siostry to wybrałbym długie z guziczkami ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu jednak ekspedientka która mi je sprzedała pokazała mi swoją parę którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym jak się z Tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmowac nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieję że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłoscią
PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak by widać było trochę futerka.

Przychodzi para małżeńska do lekarza i pyta się:
- Panie doktorze jak się robi dzieci?
Na to doktor:
- Nie jestem w tym doświadczony ale na początek róbcie to jak te pieski za oknem.
Para przyszła ponownie:
- No i jak? pyta się doktor
- No na początku się wstydziliśmy, ale teraz robimy to na każdym trawniku!

Śmiertelne przedawkowanie Viagry może być utrudnieniem dla zakładu pogrzebowego:
Przez trzy dni nie można potem zamknąć trumny.

Młody plemnik pyta się starszego o to jak dochodzi do zapłodnienia. Starszy wyjaśnia mu, że najpierw musi przepłynąć kawał drogi, a jak dopłynie do drzwi musi zapukać i ładnie się
przedstawić: "Dzień dobry jestem plemnik". Z za drzwi usłyszy "Dzień dobry jestem jajeczko", drzwi się otworzą, on wpłynie do środka i dojdzie do zapłodnienia. Po jakimś czasie doszło do wytrysku i młody plemnik płynie, tak jak mu starszy kolega kazał. Gdy dopłynął do drzwi zapukał i ładnie się przedstawił: "Dzień dobry jestem plemnik!"
Ale w odpowiedzi usłyszał: "Dzień dobry jestem migdałek".

Co to jest tapczan?
- Jest to przyrząd do pokojowego wykorzystania energii jądrowej.

Co mówią jądra przy stosunku?
- Szef zapier..., a my się obijamy...

Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą, a po przeciwnej stronie stoi wibrator. Na to jeden penis do drugiego:
- Ty, patrz, cyborg!

Dobra, chyba wystarczy XD
Niedługo kolejna porcjaXD
Wąsu, ty tez coś wrzuć

Ostatnio edytowany przez judka (2007-12-21 23:26:58)


Czymże w końcu jest życie jak nie wiecznym sztormem, który zgarnia wszystko, co nam na chwilę dane, i zostawia na brzegu tylko nagie i poszarpane szczątki?
http://www.anemora.com/werenall/

Offline

 

#12 2007-12-21 23:28:15

Wąsu

Użytkownik

8207094
Call me!
Skąd: Ozimek CITY
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 71
Punktów :   
WWW

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

heh... nie tylko ty.
oki zaraz poszukam może i wrzucę coś

Ostatnio edytowany przez Wąsu (2007-12-21 23:34:05)

Offline

 

#13 2007-12-24 13:09:32

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

Bez komentarza XD

Offline

 

#14 2007-12-25 01:33:38

judka

Użytkownik

Call me!
Skąd: Golczowice
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 120
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

może wrzuciłabyś jakies kawały? nie muszą być koniecznie zboczone, byleby były...bo zasnę nad klawiaturą


Czymże w końcu jest życie jak nie wiecznym sztormem, który zgarnia wszystko, co nam na chwilę dane, i zostawia na brzegu tylko nagie i poszarpane szczątki?
http://www.anemora.com/werenall/

Offline

 

#15 2007-12-25 11:15:56

Sandrusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 121
Punktów :   

Re: Dowcipy, śmieszne teksty, wykręcone przysłowia

ja?? aa nie chce mi sie szukac a tak wogole gdybym wkleila niezboczone to sama pomysl... kto by to czytal....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl